uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

Rodinná politika Brna-sever
I.C.E. karta neboli Seniorská obálka
 

#ENERGIILEKARUM – balíčky pro zdravotnické superhrdiny - 30. březen 2020

Iniciativa #ENERGIILEKARUM sbírá peníze na energetické prostředky pro zdravotníky:

Každá těžká doba potřebuje hrdiny. Naštěstí pro nás, my už máme ty své. Zdravotníky, kteří pracují s obrovským nasazením každý den, abychom my byli v bezpečí. Jenže i těm nyní dochází síly. Potřebují dobít baterky, aby mohli pomáhat dál.

Jde nám o všechny lékaře, sestřičky a zdravotnické pracovníky, kteří každý den, každou hodinu bojují s pandemií koronaviru. Rádi bychom jim tuhle neúnavnou snahu alespoň trochu oplatili a pro změnu podpořili my je. Věříme, že teď si musíme pomáhat.

V tuto chvíli nás požádalo o balíčky přes 52 pracovišť a 3926 zdravotníků.

Připravili jsme pro všechny zdravotníky zdravé energetické balíčky, které jim trochu ulehčí jejich náročné služby. Jejich koupí tak můžete poslat #energiilekarum, kteří ji právě teď nejvíce potřebují a povzbudit je tak během jejich nasazení.

Pomocnou ruku může podat každý i bez doteku - zakoupením balíčku pro zdravotníka. Sdílejte iniciativu s hashtagem #energiilekarum, nebo o ní řekněte svým kamarádům či příbuzným. Náš cíl je jasný - balíček pro každého zdravotnického superhrdinu.

Sdílejte iniciativu s hashtagem #energiilekarum, nebo o ní řekněte svým kamarádům či příbuzným. Náš cíl je jasný – balíček pro každého zdravotnického superhrdinu.

Více na webu kampaně www.energiilekarum.cz a na www.donio.cz/energiilekarum.