uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

familyfriendlycommunity
rodinna politika
ice logo
 

Projednání zavedení rezidentního parkování

DALŠÍ INFORMACE K REZIDENTNÍMU PARKOVÁNÍ NALEZNETE NA WWW.PARKOVANIVBRNE.CZ.

PROJEKTY JEDNOTLIVÝCH ZÓN REZIDENTNÍHO PARKOVÁNÍ NALEZNETE ZDE.

Zóna 4-01 (projednání 21. a 22. října)

Radní městské části Brno-sever Nikola Staňková vás zve na Projednání zavedení rezidentního parkování v zóně 4-01 (rozdělení ulic do zón viz mapka níže). 

Pro obyvatele ulic Antonína Slavíka, Drobného, Erbenova, Fišova, Helfertova, Kunzova, Lesnická, Martinkova, Merhautova, Milady Horákové, Schodová, Traubova a Zemědělská se projednání uskuteční ve čtvrtek 21. října od 18:00 ve velkém sále Kinokavárny na náměstí SNP 33. 

Pro obyvatele ulic Černopolní, Durďákova, Hoblíkova, Kladivova, Lužova, Muchova, Ryšánkova, Slepá, Tomanova, Trávníky a Žampachova se projednání uskuteční v pátek 22. října od 18:00 v sále Společenského centra Brno-sever na Okružní 21.

POZOR, PROJEDNÁVAT SE BUDE POUZE ZÓNA 4-01! PRO OBYVATELE TĚCH ČÁSTÍ NĚKTERÝCH VÝŠE UVEDENÝCH ULIC, KTERÉ SPADAJÍ DO JINÉ ZÓNY, JSOU URČENA DALŠÍ SETKÁNÍ. 

rp2

Zóna 4-02 (projednání 29. října)

Radní městské části Brno-sever Nikola Staňková vás zve na Projednání zavedení rezidentního parkování v zóně 4-02 (rozdělení ulic do zón viz mapka níže), které se uskuteční v pátek 29. října od 16:30 v sále Společenského centra Brno-sever, Okružní 21.

Do zóny 4-02 spadají ulice (či jejich části) Auerswaldova, Bratislavská, Cejl, Černopolní, Francouzská, Husovická, Hvězdová, Jana Svobody, Merhautova, Milady Horákové, Přadlácká, Sekaninova, Slepá, Soudní, Spolková, Svitavské nábřeží, Sýpka, Tišnovská, Tkalcovská, Trávníčkova, Vranovská a Zubatého.

POZOR, PROJEDNÁVAT SE BUDE POUZE ZÓNA 4-02! PRO OBYVATELE TĚCH ČÁSTÍ NĚKTERÝCH VÝŠE UVEDENÝCH ULIC, KTERÉ SPADAJÍ DO JINÉ ZÓNY, JSOU URČENA DALŠÍ SETKÁNÍ. 

rp2

Zóna 4-03 (projednání 26. října)

Radní městské části Brno-sever Nikola Staňková vás zve na Projednání zavedení rezidentního parkování v zóně 4-03 (rozdělení ulic do zón viz mapka níže), které se uskuteční v úterý 26. října v sále Společenského centra Brno-sever, Okružní 21.

Od 17:00 pro obyvatele ulic Antala Staška, Babičkova, Břenkova, Demlova, Trávníky, Volejníkova a Zdráhalova.

Od 18:00 pro obyvatele ulic Helfertova, Jugoslávská, Lesnická, Mathonova, Merhautova, Sýpka, Těsnohlídkova, Venhudova a Zemědělská.

POZOR, PROJEDNÁVAT SE BUDE POUZE ZÓNA 4-03! PRO OBYVATELE TĚCH ČÁSTÍ NĚKTERÝCH VÝŠE UVEDENÝCH ULIC, KTERÉ SPADAJÍ DO JINÉ ZÓNY, JSOU URČENA DALŠÍ SETKÁNÍ. 

rp2