uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

Rodinná politika Brna-sever
I.C.E. karta neboli Seniorská obálka
 

Křest knihy o Lesné a virtuální procházka sídlištěm šedesátých let - 8. říjen 2012

Před dvěma lety uplynulo 50 let od začátku výstavby sídliště Lesná. Občanské sdružení Obzor-Lesná tehdy ve spolupráci s dalšími občanskými iniciativami uspořádalo odborný seminář. Zúčastnili se jej zástupci radnice Brna-severu, odborné veřejnosti i někteří autoři projektu Lesné. Na semináři byly předneseny zásadní referáty o historii a současnosti ceněné urbanistické lokality Lesná. Tyto příspěvky - doplněné o další texty a obrazové přílohy - nyní vychází ve formě publikace.

Křest knihy, která může zajímat každého obyvatele Lesné, se bude konat ve čtvrtek 11. října v 17 hodin v Klubovně MČ Brno-sever na Okružní ulici č. 17 (naproti supermarketu Albert).

Pozváni jsou i primátor města Brna Bc. Roman Onderka, MBA a starostka MČ Brno-sever Ing. Bc. Sabina Tomíšková.

Dovolujeme si Vás, občany Lesné, na křest srdečně pozvat. V rámci setkání obyvatel budou promítnuty i historické fotografie sídliště. Rovněž se tu bude diskutovat o současnosti a především budoucnosti Lesné. Přítomní budou seznámeni s problémem přijetí Územní studie Lesná, k dispozici bude petice za její přijetí.

Občanské sdružení Obzor Lesná 

(kontakt pro pozdější zájemce o knihu:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)