uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

Rodinná politika Brna-sever
I.C.E. karta neboli Seniorská obálka
 

Bruslařům začne sezóna za Lužánkami ještě před Mikulášskou nadílkou - 18. listopad 2013

 

Kluziště za Lužánkami letos přivítá své návštěvníky již v sobotu 23. listopadu 2013. První den bude dopolední bruslení zdarma. Půjčovna a broušení bruslí, obchůdek s hokejovým vybavením i občerstvení jsou připraveny. Dne 6. prosince 2013 se pořádá pro děti Mikulášská akce na ledě, která nebude v této sezóně jedinou.

Na „Mobilním kluzišti za Lužánkami" začala příprava ledové plochy. Chladné listopadové počasí nahrává všem příznivcům bruslení, že mohou vyzkoušet kvalitu ledu již v sobotu 23. 11. 2013. Hned první den bude dopoledne od 9:00 – 12:00 zdarma.

I letos je otevírací doba rozdělena do bloků. Hodinové přestávky mezi bloky jsou využity pro údržbu ledové plochy. V pracovní dny je otevřeno pro veřejnost od 15:00 do 20:00 s hodinovou přestávkou v 17:00. V pátek, o víkendu a o svátcích je prodlouženo večerní bruslení až do 21:00. V dopoledních hodinách ve všední dny se prohánějí po kluzišti děti ze škol či školek či skupinky hobby hokejistů. Kluziště lze pronajmout pro soukromé či firemní akce.

Jaké má „Bruslení za Lužánkami" výhody? Je to především komfort, který poskytuje zázemí v areálu. Díky gumovým kobercům můžete i s bruslemi na nohou dojít k občerstvení, do šatny s uzamykatelnými skříňkami nebo k velmi dobře vybaveným sociálním zařízením. Maminky s dětmi jistě ocení hrací koutek uvnitř budovy.

První letošní akcí na kluzišti bude Mikulášská nadílka v pátek dne 6. prosince 2013 v 16:00 hod, na které bude pro děti připravena spousta soutěží a výher. Doprovodný program organizuje rádio Magic, mediální partner společnosti Starez-sport, a.s. Během ledna a února budou organizovány další akce pro veřejnost. Veškeré aktuality jsou uveřejněny na www.bruslenizaluzankami.cz.

Mgr. Michaela Radimská
tisková mluvčí
Starez-sport, a.s.