uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

familyfriendlycommunity
rodinna politika
ice logo
 

Merhautku rozzářily barvičky - 30. listopad -0001


Na ZŠ a MŠ Brno, Merhautova 37 se stal tradicí nejen vánoční jarmark, ale v jarních dnech se škola vybarvuje veselými jarními barvičkami a děti z oddělení školní družiny chystají svoje vystoupení pro rodiče a zahajují druhou tradiční akci školy – jarmark jarní, velikonoční.

V úterý 31. března se sešlo na zahájení v 15 hodin opravdu mnoho rodičů. Všichni si se zájmem prohlíželi nachystané výrobky žáků a velmi brzo začaly přeplněné stolky řídnout, protože rodiče překrásnou velikonoční výzdobu téměř vykoupili. Současně byly pro žáky nachystané „dílničky“, kde si s pomocí vyučujících I. stupně mohly děti samy vyrábět velikonoční ozdoby a přáníčka.

Celá akce trvala dva dny, tak i ve středu 1. dubna přicházeli rodiče s dětmi, aby až do pozdních odpoledních hodin nakupovali a vyráběli.
 

A škola bude barevně zářit i dál, protože před velikonočními prázdninami budeme v pondělí všichni „zeleno-modří“, v úterý „žluto-oranžoví“ a konečně ve středu „bílo-červení“. Při tomto barevném zdobení bývá vždy dost veselo, protože se zapojují i vyučující a taková matematika vyučovaná pomalovanou paní učitelkou nemůže být nezábavná.

Mgr. Jitka Tichá, text a foto