uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

familyfriendlycommunity
rodinna politika
ice logo
 

Úspěch žáků ze Zemědělské - 14. září 2014

vitezna trida

Dne 10. září se naše škola, MZŠ a MŠ Brno, Zemědělská 29, zúčastnila druhého ročníku vědomostní a sportovní soutěže žáků brněnských škol Student Cup, která se konala v prostorách Střední školy informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, Čichnova 23.
Reprezentovali nás žáci 8.A a 8.B a mezi soutěžícími, jichž bylo téměř čtyři sta, se rozhodně neztratili. V jedné z deseti individuálních disciplín zvítězil Martin Grünwald z 8.B a absolutním vítězem celé soutěže se stal Ondřej Kejval rovněž z 8.B. Získali hodnotné ceny a Ondra navíc pohár pro nejlepšího účastníka soutěže.
K tomuto úspěchu blahopřejeme a jsme na žáky velmi pyšní!

Mgr. Vladimíra Plívová