uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

Rodinná politika Brna-sever
I.C.E. karta neboli Seniorská obálka
 

Den otevřených dveří v Domově pro seniory na Okružní - 8. říjen 2012

domovprosenioryDomov pro seniory Brno-Lesná, Okružní Vás srdečně zve na den otevřených dveří ve středu 10. 10. 2012 v době od 9.00 do 16.00 hodin.

Jako každoročně se připojujeme ke kampani Týden sociálních služeb, který vyhlašuje Ministerstvo práce a sociálních věcí a Asociace poskytovatelů sociálních služeb, a zveme Vás do našeho Domova pro seniory na Okružní 29.

Rádi Vám představíme služby, které nabízíme:

Pobytová služba Domov pro seniory - tato služba je zaměřena na seniory se sníženou soběstačností, kteří potřebují pravidelnou pomoc druhé osoby. Poskytovaná péče je založena na individuálních potřebách seniorů a vychází ze snahy zachovat co nejdéle jejich soběstačnost.

Ambulantní služba Centrum denních služeb - tato služba je zaměřená na seniory, kteří se cítí osamělí a chtějí trávit volný čas se svými vrstevníky nebo využít některou z nabízených služeb (obědy 365 dní v roce, pedikúra, praní prádla atp.).

Týden sociálních služeb v ČR se letos koná pod heslem „...aby se člověk cítil být člověkem...". Chtěli bychom Vám ukázat, že jsou naše služby poskytovány v souladu s tímto heslem a že nám záleží na tom, aby se u nás obyvatelé cítili opravdu doma.

Zaměstnanci zájemce provedou areálem, seznámí s poskytovanými službami a budou odpovídat na Vaše dotazy.Tyto informační prohlídky budou začínat každou půlhodinu. Těšíme se na Vaši návštěvu.