uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

familyfriendlycommunity
rodinna politika
ice logo
 

DPMB nabízí dlouhodobou brigádu pro vysokoškoláky - 7. březen 2016

Zajímá vás doprava ve městě Brně? Staňte se řidičem tramvaje. Dopravní podnik města Brna nabízí studentům vysokých škol možnost zajímavé dlouhodobé brigády právě na této pozici. Pracovní příležitost je určena pro studenty od 21 let. „Kurzy určené vysokoškolákům byly již v minulosti organizovány, naposledy to byl kurz řidičů autobusové dopravy v roce 2008,“ uvedla správní ředitelka DPMB Eva Lukavská.
Tímto způsobem dopravní podnik kromě zajištění momentální výpomoci získává i vysokoškoláky z technických oborů, kteří mají o dopravu zájem, ale současně jich je na trhu práce nedostatek.
„Už v minulosti se nám tito brigádníci z řad vysokoškoláků osvědčili. Řada z nich našla po škole uplatnění právě v DPMB. Předchozí poznání provozu společnosti a práce řidiče pro ně byla velkou výhodou,“ popsal generální ředitel DPMB Miloš Havránek.
Zájemci o tuto brigádu, která bude řešena dohodou o pracovní činnosti, musí pocházet z řad vysokoškolských studentů a mít řidičské oprávnění skupiny B. Dopravní podnik následně zajistí absolvování standardních kurzů řidičů tramvají v době letních prázdnin.

Požadavky:
• věk od 21 let
• řidičské oprávnění skupiny B
• výpis z rejstříku trestů
• výpis z evidenční karty řidiče včetně bodového hodnocení – z místa vydání řidičského průkazu (ne CZECH POINT)

DPMB zajistí:
• dopravně psychologické vyšetření
• vstupní lékařskou prohlídku včetně odborných lékařských vyšetření
Pro bližší informace můžou zájemci navštívit osobní oddělení DPMB, a.s, Hlinky 64/151, Pisárky, 603 00 Brno, telefon: 543 171 222, 226, 235, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Podrobné informace jsou i na internetových stránkách www.dpmb.cz.

Barbora Lukšová
tisková mluvčí DPMB, a. s.