uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

familyfriendlycommunity
rodinna politika
ice logo
 

Uzavření daňových pokladen - 2. prosinec 2014

Středa 17. prosince 2014 je posledním dnem v tomto roce, kdy lze uhradit daně a poplatky v hotovosti na pokladnách územních pracovišť Finančního úřadu pro Jihomoravský kraj. Pokladny se znovu otevřou až v pondělí 5. ledna 2015.

Z důvodu závěrkových operací budou, stejně jako každý rok, i letos již před koncem kalendářního roku uzavřeny daňové pokladny Finančního úřadu pro Jihomoravský kraj, tedy pokladny na všech jeho územních pracovištích v kraji (v budově úřadu na nám. Svobody v Brně pokladna umístěna není). Naposledy lze v hotovosti na pokladnách zaplatit dne 17.12.2014.

Nejrychlejším a nejjednodušším způsobem, jak daň uhradit, zůstává stále bezhotovostní platba na účet správce daně, na tyto platby a jejich přijímání nemá uzavření pokladen žádný vliv.

Veškeré informace k placení daní včetně čísla a předčíslí účtů Finančního úřadu pro Jihomoravský kraj nalezne veřejnost na www.financnisprava.cz.

JUDr. David Stančík
tiskový mluvčí
Finanční úřad pro Jihomoravský kraj