uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

familyfriendlycommunity
rodinna politika
ice logo
 

Volby do Zastupitelstev MČ Brno-sever a města Brna (AKTUALIZOVÁNO 21.09.2022) - 15. září 2022

Ve dnech 23. a 24. září se uskuteční volby do Zastupitelstva městské části Brno-sever a do Zastupitelstva města Brna.

Podrobné informace k volbám naleznete ZDE.

Pro vyhledání příslušné volební místnosti můžete využít také aplikaci "Kam mám jít volit". Aplikace po zadání adresy místa bydliště poskytne uživateli číslo příslušného volebního okrsku společně s adresou volební místnosti a kontaktem na volební komisi (telefon bude aktivní pouze v průběhu voleb). Aplikaci naleznete ZDE.

AKTUALIZACE 21.09.2022:

Žádost o přenosnou volební schránku

Volič může požádat ze závažných důvodů, zejména zdravotních, obecní úřad a v době voleb také přímo okrskovou volební komisi o to, aby mohl hlasovat mimo volební místnost. V takovém případě vyšle okrsková volební komise k voliči své členy s přenosnou volební schránkou.

O přenosnou volební schránku lze požádat na ÚMČ Brno-sever, Bratislavská 70, tel.: 545 542 284, 545 542 118 a 545 542 266 (nebo do čtvrtka 22.09. na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. – v tom případě uveďte telefonický kontakt na svoji osobu). V průběhu voleb je možné požádat také přímo okrskovou volební komisi. Telefonní číslo na příslušnou komisi vyhledáte v aplikaci "Kam mám jít volit".

O hlasování do přenosné schránky žádejte pokud možno nejpozději dvě hodiny před skončením voleb, tedy do soboty 24.09. do 12:00.