uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

Rodinná politika Brna-sever
I.C.E. karta neboli Seniorská obálka
 

Informace o zaplacení místního poplatku ze psů - 23. březen 2020

Oznamujeme poplatníkům, kteří v termínu splatnosti stanoveném obecně závaznou vyhláškou statutárního města Brna (do 31.03.2020) neuhradili místní poplatek ze psů, že tento poplatek je možné uhradit do 31.05.2020. Poplatek zaplacený v tomto termínu, byť po splatnosti stanovené obecně závaznou vyhláškou statutárního města Brna, nebude správce místního poplatku, tedy Úřad městské části Brno-sever, sankcionovat žádným navýšením dle ustanovení § 11 odst. 3 zákona o místních poplatcích.
Toto opatření se přijalo ve snaze, aby se co nejvíce zamezilo tomu, že občané budou chodit provádět úhrady plateb v hotovosti, což vzhledem k aktuální epidemii nepovažujeme za vhodné.

Poplatky je možné hradit:
1) bankovním převodem na účet č. 115-9579990277/0100 pod příslušným variabilním symbolem, který má poplatník uveden na kopii přihlášení psa do evidence nebo případně ho může ověřit telefonicky (545 542 226) či e-mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
2) poštovní poukázkou na účet a pod variabilním symbolem jako u bankovního převodu.
V případě, že máte jakékoliv dotazy týkající se zaplacení poplatku nebo dotazy k povinnostem poplatníka, tyto Vám rádi zodpovíme na tel. č. 545 542 226, případně formou e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Aktuálně není možné hradit poplatky na pokladnách ÚMČ Brno-sever na Bratislavské 70 a na poliklinice Halasovo náměstí 1, které jsou uzavřeny v návaznosti na vládní krizová opatření. Po opětovném otevření pokladen bude možné hradit poplatky i zde.