uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

Rodinná politika Brna-sever
I.C.E. karta neboli Seniorská obálka
 

Mobilní aplikace Průvodce severem

logo

K naplňování prorodinné politiky na Brně-severu patří i moderní přístupy poskytování informací veřejnosti, a proto jsme ve spolupráci s Provozně ekonomickou fakultou Mendelovy univerzity vyvinuli mobilní aplikaci Průvodce severem: www.sever.brno.cz/pruvodce-severem


Mobilní aplikace vytvořená pro vaši snazší informovanost o volnočasových možnostech v naší městské části nyní obsahuje na 300 míst. Než se rodiče vydají na konkrétní hřiště, mohou si v aplikaci najít, jaké je tam parkování či zda je na místě občerstvení nebo kde je nejbližší WC. V aplikaci se také nachází seznam osmdesáti organizací a spolků aktivních v rodinné politice včetně aktuálních kontaktních údajů. Organizace jsou přehledně rozděleny podle zájmové činnosti či zaměření na věkovou skupinu. Naleznete zde kontakty jak na kluby pro seniory, tak na pobočky sportovních organizací, jako je např. Sokol nebo organizace, které se zabývají prosociální činností. Tvůrci aplikace chtěli zpříjemnit život rodinám s dětmi, maminkám s kočárky a pejskařům. Pro rodiče malých dětí je rychlá dostupnost důležitých informací zásadní. Ušetřete si čas a naši aplikaci vyzkoušejte! Pak nám dejte vědět, jak se vám s ní pracuje.

                                   pruvodce 1                                             pruvodce 2