uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

Rodinná politika Brna-sever
I.C.E. karta neboli Seniorská obálka
 

Další aplikace

Rodinné pasy Jihomoravského kraje

O projektu: http://www.rodinnepasy.cz/

Aplikace umožňuje vyhledat místa poskytovatelů slev pro rodiny s dětmi v nejbližším okolí jednoduše a přímo z vašeho mobilu.

Senior Pas

O projektu: http://www.seniorpasy.cz/

Aplikace umožňuje vyhledat místa poskytovatelů slev pro držitele karty Senior pas v nejbližším okolí jednoduše a přímo z vašeho mobilu.

V bezpečí

Ke stažení: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.medicalit.vbezpeci

O projektu: http://www.vbezpeciapp.cz/

Aplikace je osobním asistentem Vaší bezpečnosti. Můžete sdílet vaši aktuální polohu s nastavenými kontakty v případě nouze. Můžete simulovat příchozí hovor, nebo si nastavit automatické odeslání polohy v daný čas. A nejen to. Vyzkoušejte!

Záchranka

Ke stažení: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.medicalit.zachranka

O projektu: http://www.zachrankaapp.cz/

S touto aplikací můžete zachránit život! V případě nouze jednoduchým způsobem kontaktujete Zdravotnickou záchrannou službu a Horskou službu. Zároveň záchranářům odešlete Vaši přesnou polohu a další užitečné informace, které slouží pro Vaši záchranu.

Jižní Morava

Ke stažení: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.jiznimorava

O projektu: http://www.jizni-morava.cz/

S tímto užitečným turistickým průvodcem už nezmeškáte žádnou atraktivní akci na jižní Moravě. Podíváte se do míst, které jste dosud nenavštívili.