uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

Rodinná politika Brna-sever
I.C.E. karta neboli Seniorská obálka
 

Rodinná politika Brna-sever

Jednou z nejdůležitějších kvalit života je dobře fungující rodina, z níž čerpáme energii dál ve vztazích, ve své práci nebo v těžkých životních situacích. Stejně tak důležitá jsou dobrá přátelství či pocit domova. Proto by měla být rodinná politika samozřejmou součástí agendy správy města či městských částí.

K naplňování pro-rodinné politiky na Brně-sever patří i moderní přístupy poskytování informací veřejnosti. A proto jsme ve spolupráci s Provozně ekonomickou fakultou Mendelovy univerzity vyvinuli mobilní aplikaci Průvodce severem.

Tato aplikace vychází ze série pro-rodinných opatření, která schválila Rada městské části na základě Auditu familyfriendlycommunity, projektu, který pochází z Rakouska a Jihomoravský kraj je první v České republice, který jej zavádí do praxe i u nás.

Více o auditu:

http://www.auditfamilyfriendlycommunity.cz/


Abychom mohli efektivně komunikovat rodinnou politiku Brna-sever i na sociálních sítích, založili jsme facebookovou stránku rodinné politiky. Navštívit ji (a dát nám like!) můžete tady:

https://www.facebook.com/brnosever.prorodinu/