uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

audit ffc

Zprovoznění podzemních kontejnerů Černopolní X Zemědělská - 22. září 2014

kont 2kont 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další fotografie naleznete ve fotogalerii ZDE.

V pondělí 22. září byly v parčíku na křižovatce ulic Černopolní a Zemědělské zprovozněny druhé podzemní kontejnery v naší městské části. K jejich vybudování došlo na základě pozitivních ohlasů na ty první, které od loňského podzimu stojí u Schreberových zahrádek. Do konce listopadu je budou následovat další - v zrekonstruovaném parku u zastávky MHD Venhudova a u konečné tramvaje Štefánikova čtvrť. Připravuje se také umístění podzemních kontejnerů do Divišovy čtvrti.