uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

audit ffc
ice
 

Novou referentkou pro rodinnou politiku je Andrea Křístková

Od 1. 4. 2019 nahradila Ing. Andrea Křístková na pozici referenta pro rodinnou politiku Mgr. Jana Priessnitze. Je kontaktní osobou pro projekt familyfriendlycommunity, pro veřejnost a další spolupracující organizace. Bude pokračovat v zavedených a naplánovaných opatřeních agendy rodinné politiky, zejména v realizaci Auditu familyfriendlycommunity, jehož opatření přispívají v naší městské části ke spokojenějšímu životu nás všech, a v zapracovávání nových trendů v oblasti rodinné politiky do realizovaných prorodinných aktivit.

Kontakt: tel.: 545 542 140, mob.: 770 144 284, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Více o rodinné politice v MČ Brno-sever najde ZDE.