uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

audit ffc

Mendelova univerzita v Brně připravuje Noc vědců - 2. říjen 2017

Noc vědců, jeden z největších celoevropských projektů přibližující vědu a vědecké otázky široké veřejnosti, se letos uskuteční 6. října od 18.00 do 24.00 hodin. Do akce se zapojila řada předních organizací – univerzity, vědecká pracoviště, výzkumné ústavy i hvězdárny.
Jedním z partnerů a organizátorů akce je i Mendelova univerzita v Brně (MENDELU), která si pro zájemce o vědu připravila bohatý program v areálu univerzity v Brně Černých Polích.
„Noc vědců je každoroční setkání veřejnosti s vědou a vědci, populárně vzdělávacím programem, který na stovkách míst v celé Evropské unii ukazuje fascinující svět zejména přírodovědných a technických fenoménů,“ vysvětluje Kateřina L. Brettschneiderová koordinátorka akce na MENDELU.
Na všech lokalitách se v jeden večer populární formou představí věda a zejména její nositelé – vědci, vynálezci, technici a komunikátoři vědy.

Kompletní program naleznete: nocvedcu.mendelu.cz
(Všechny aktivity proběhnou v areálu univerzity v Brně – Černých Polích, vstup z ulice Zemědělská)
Vstup na všechny akce je zdarma.