uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

audit ffc

Závod veteránů Brno-Soběšice uzavře ulici Kociánka - 15. září 2017

Vážení spoluobčané,

v sobotu 30. září se uskuteční jízda historických vozidel do vrchu Brno–Soběšice (tradice od roku 1924). Start jednotlivých vozidel bude probíhat od 9 hodin z areálu Centrum Kociánka.
Pro zajištění regulérnosti jízdy a bezpečnosti jeho účastníků a diváků povolil odbor dopravy Magistrátu města Brna uzavření trati pro veškerý provoz motorových i nemotorových vozidel po dobu jízdy. Chceme vás touto cestou informovat, že část uzavřené silnice vede právě vaší ulicí, a proto bude v uvedené době omezen přístup do místa vašeho bydliště. Po celou dobu akce, tedy od 9 do 16 hodin, nebude ulice Kociánka otevřena pro běžný provoz. Průjezd bude umožněn pouze v přestávkách mezi jízdami od 10.45 do 11.15 a od 13.00 do 13.15 a pouze směrem do Soběšic. Další informace získáte u traťových komisařů ve vestách, kteří budou dohlížet na jízdu u silnice. Pokud nenastanou žádné komplikace, předpokládáme otevření trati v 15.30 hod.
Děkujeme vám za pochopení a velice se omlouváme za komplikace, které vám případně vzniknou. Doufáme, že pohled na historická vozidla, která se účastní jedné z nejstarších a nejprestižnějších akcí v republice, vám bude dostatečnou náhradou.

S pozdravem Hrom do cesty!

Karel Kupka, ředitel jízdy

Informační leták k závodu a k uzavírce naleznete ZDE.