uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

audit ffc

Sbírka školních potřeb - 8. srpen 2017

sbirka skolaVážení a milí spoluobčané,
děkujeme vám za přízeň a podporu našich sbírek. Všechny věci, které jsme obdrželi našly své majitele v podobě rozzářených dětských tváří.
Blíží se opět začátek nového školního roku, který představuje pro některé rodiče velké finanční vypětí s pořizováním nového školního vybavení pro svoje děti. Pokud vám doma přebývají nepotřebné školní pomůcky (aktovky, penály, pastelky, voskovky, pravítka, kružítka, dětské knihy atd.) nebo oblečení po vašich odrostlých školácích, moc rádi bychom je od vás převzali a poskytli těm, kteří je aktuálně potřebují. Všechny darované věci najdou své uplatnění v rodinách, které se momentálně nachází v tíživé sociální situaci, kterou se však snaží aktivně řešit.
Dary můžete přinést kdykoliv během běžné pracovní doby na oddělení sociálně právní ochrany dětí v přízemí úřadu městské části Brno-sever (Bratislavská 70), případně je můžete zanechat i na podatelně úřadu.