uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

audit ffc
ice
 

Výluka MHD z důvodu havárie kanalizace na ulici Merhautově

V důsledku havárie kanalizace a souvisejícího poškození komunikace v křižovatce ulic Merhautova × Slepá je od ranních hodin v pátek 29. března 2013 do odvolání vyloučen provoz veškeré dopravy v příslušném úseku ulice Merhautovy.
S ohledem na situaci je operativně upravena organizace provozu MHD v dotčené oblasti následujícím způsobem:

  • Tramvaje linky 3 jedou v úseku Česká - Vojenská nemocnice obousměrně odklonem ulicemi Rooseveltovou - Cejl, čímž vynechávají zastávky Moravské náměstí, Náměstí 28.října, Dětská nemocnice a Jugoslávská.
  • Tramvaje linek 5 a 9 jedou v úseku Česká - Jugoslávská obousměrně odklonem ulicemi Rooseveltovou - Cejl, čímž vynechávají zastávky Moravské náměstí, Náměstí 28.října a Dětská nemocnice.
  • Náhradní doprava za uvedené tramvajové linky je zavedena autobusy v úseku Česká - Moravské náměstí - Náměstí 28.října - Dětská nemocnice a zpět.

Úsek mezi zastávkami Dětská nemocnice a Jugoslávská je pro veškerou dopravu uzavřen a tudíž zde nelze zajistit náhradní dopravu!

Rozsah havárie a dobu trvání opravy zjišťují na místě pracovníci společnosti Brněnské vodárny a kanalizace. O dalším vývoji situace, opatřeních v provozu nočních linek a případných úpravách organizace MHD budeme průběžně informovat.

Dopravní podnik města Brna a. s.

Aktuální informace naleznete na www.dpmb.cz.