uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

audit ffc
ice
 

Porucha pevných telefonních linek ÚMČ Brno-sever

Kategorie: Oznamení

Kvůli technické závadě jsou aktuálně veškeré hovory na pevné linky ÚMČ Brno-sever přesměrovány na podatelnu, odkud budete přepojeni na požadované číslo. Na odstranění závady se pracuje, o zprovoznění budeme informovat.

Pevné telefonní linky ÚMČ Brno-sever jsou nedostupné

Kategorie: Oznamení

Kvůli technické závadě jsou nedostupné pevné telefonní linky Úřadu městské části Brno-sever. Na odstranění závady se pracuje, o zprovoznění budeme informovat.

Omezení provozu ÚMČ ve dnech 23., 30. a 31. prosince

Kategorie: Oznamení

Ve dnech 23. a 31. prosince bude omezen provoz Úřadu městské části Brno‑sever, dne 30. prosince bude omezen provoz pokladny úřadu.

Prosincové zasedání zastupitelstva

Kategorie: Oznamení

Dne 11. 12. 2019 od 15 hodin se v sále Kulturního střediska Omega na Musilově 2 uskuteční 8/9. zasedání Zastupitelstva městské části Brno-sever.

Jak to bude o Vánocích s odpadem? SAKO jezdí i o Vánocích

Kategorie: Oznamení

Odvoz směsného a tříděného odpadu bude během vánočních a novoročních svátků probíhat podle běžného harmonogramu s jedinou výjimkou na Nový rok.

Dotace od Jihomoravského kraje pomohly zkvalitnit pracovní podmínky našich dobrovolných hasičů

Kategorie: Oznamení

Městská část Brno-sever získala v roce 2019 dotace z rozpočtu Jihomoravského kraje v celkové výši 116 000 Kč na opravu vozidla CAS32 T148 pro JSDH Soběšice a na pořízení ruční radiostanice pro JSDH Husovice.

Zábrdovická ulice se otevírá, MHD se vrací do původních tras

Kategorie: Oznamení

Brňané opět projedou Zábrdovickou ulicí do východní části města. Kompletní rekonstrukci tramvajové trati a komunikací včetně všech inženýrských sítí se podařilo stihnout před plánovaným termínem.

Velké finále je tady! I letos dáme na Vás

Kategorie: Oznamení

Do finále třetího ročníku participativního rozpočtu Dáme na vás postoupilo 53 nápadů, které navrhli sami obyvatelé města Brna. O tom, které nápady budou vítězné, rozhodnete opět vy – Brňané! Hlasovat můžete do 29. listopadu.

Do konce listopadu můžete navrhovat osobnosti za rok 2019

Kategorie: Oznamení

Opět můžete navrhovat kandidáty na udělení ocenění Osobnost městské části Brno-sever za rok 2019 v kategoriích sport, kultura, veřejně prospěšná činnost.