uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

audit ffc
ice
 

Severská filmová zima 2019 také v Kinokavárně na náměstí SNP - 13. únor 2019

Kategorie: Kultura

Severský filmový klub již podeváté pořádá tradiční přehlídku kinematografie severských a pobaltských zemí s příznačným názvem Severská filmová zima. V Brně festival poběží od 16. do 20. února a nabídne 10 snímků.

Omezení provozu podatelny a informačního centra ÚMČ dne 22. 2. - 11. únor 2019

Kategorie: Oznamení

V pátek 22. února bude provoz podatelny a informačního centra Úřadu městské části Brno-sever z technických důvodů ukončen v 11:45 hodin.

Navrhujte do konce února Osobnosti městské části za uplynulý rok - 8. únor 2019

Kategorie: Oznamení

Do 28. února můžete navrhovat kandidáty na udělení ocenění Osobnost městské části Brno-sever za rok 2018 v kategoriích sport, kultura, veřejně prospěšná činnost.

Bývalá káznice na Cejlu v únoru ožije masopustem i jam session - 7. únor 2019

Kategorie: Kultura

Bývalá káznice na Cejlu se probouzí ze zimního spánku a již v únoru nabízí řadu zajímavých akcí. To je jen malá ochutnávka z letošního roku, ve kterém se bude rozvíjet dramaturgický koncept „Káznice žije“. 

Hlasujte během února pro Rákosníčkovo hřiště na Lesné! - 5. únor 2019

Kategorie: Oznamení

Společnost Lidl Česká republika letos naposledy pořádá soutěž o Rákosníčkova hřiště. Šanci získat jedno z deseti hřišť má také Lesná.

Dočasná změna dezinfekčního činidla v pitné vodě - 5. únor 2019

Kategorie: Oznamení

Brněnské vodárny a kanalizace z důvodu havárie krátkodobě změnily činidlo pro dezinfekci pitné vody. Návrat k původní dezinfekci se předpokládá během pátku 8. února.