uvod

Úřad městské části Brno-sever

Naleznete zde informace o činnosti zvolených zastupitelů, práci odborů, novinkách na úřední desce nebo tiskové zprávy vztahující se k  naší městské části.

audit ffc

Pálení

PÁLENÍ

Upozorňujeme občany naší městské části, že dle zákona č. 185/2001 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů, není dovoleno spalovat odpady v tepelných zdrojích, které nejsou přímo určené ke spalování odpadů. Výjimkou je spalování rostlinných materiálů, které nejsou ošetřeny nebo znečištěny jakýmikoliv chemickými přípravky (laky, nátěry, mořidla) a jsou suché (listí, tráva, dřevní hmota), aby se co možná nejvíce zabránilo vzniku kouře. Statutární město Brno vydalo Obecně závaznou vyhlášku č. 21/2011, kterou se stanovují podmínky pro spalování suchých rostlinných materiálů ve statutárním městě Brně.

V naší městské části je určena středa od 14.00 do 18.00 hod. a sobota od 9.00 do 16.00 hod.

V extrémně suchém a požárně nebezpečném období a v době inverzí je jakékoliv spalování zakázáno.

Seznam ulic Hana Fišerová

Černá Pole, část Husovic

Antala Staška
Babičkova
Bendlova
Břenkova
Černopolní
Demlova
Durďákova
Erbenova
Fišova
Hansmannova
Helfertova
Hoblíkova
Jugoslávská
Kladivova
Klecandova
Kotěrova
Krkoškova
Lesnická
Lužova
Martínkova
Maškova
Mathonova 
Merhautova
Muchova
Provazníkova
Rotalova
Ryšánkova
Slepá
Sýpka
Ševcova
Těsnohlídkova
Tišnovská
Tomanova
Trávníky
Venhudova
Volejníkova
Zdráhalova
Zemědělská
Žampachova

Seznam ulic Iveta Maršálková

Lesná, Soběšice, část Černých Polí

Alešova
Arbesova
Bieblova
Blažkova
Borová
Brechtova
Brožíkova
Čekanková
Divišova
Dohnalova
Drápelova
Dřínová
Dusíkova
Fillova
Fügnerova
Habrová
Halasovo nám.
Haškova
Hlohová
Hvozdíkova
Ibsenova       
Janouškova
Jetelova
Ježkova
Jurkovičova
Kalinová
Klarisky
Kobylín
Kosatcová
Liliová
Loosova
Loučná
Lovecká
Majdalenky
Malinová
Melatín
Milénova
Mokrohorská
Na Klínku
Na Kovárně
Na Rychtě
nám. SNP
Narcisová
Nejedlého
Novotného
Okružní
Pflégrova
Pod Kaplí
Pospíšilova
Rozárka
Rýgle
Síčka
Sládkova
Slavíčkova
Soběslavova
Školní
Šrámkova
Štěpánkova
Tomečkova
Trtílkova
třída Generála Píky
Třískalova
Útechovská
Vaculíkova
Výzkumná
Weissova
Zátiší
Zeiberlichova
Zdislavina
Zkratka
Zvonková

Seznam ulic Helena Magulová

Brno-střed, Husovice, Obřany a Maloměřice, část Lesné

Auerswaldova
Antonína Slavíka
Baarovo nábřeží
Babická
Bartošová
Barvířská
Barvy
Bílovická
Borky
Bratislavská
Břehová
Bří Mrštíků
Buchtova
Cacovice
Cacovická
Cejl
Cihelní
Čtvery hony
Dačického
Dolnopolní
Drobného
Dukelská
Elgartova
Faulhabrova
Francouzská
Franzova
Fryčajova
Gargulákova
Hádecká
Hády
Hamry
Hálkova
Heleny Malířové
Hilleho
Hlaváčova
Holubova
Horymírova
Hořejší
Hradiska
Hrubinky
Husovická
Hvězdová
Jarní
Jana Svobody
Jilemnického
Kaloudova
Karlova
Klidná
Kmochova
Kohoutova
Koliště
Körnerova
Kpt.Jaroše
Krasová
Krokova
Kudelova
Kuldova
Kulkova
Kunzova
Kupkova
Lazaretní
Lidická (sudá do č. 40)
Lieberzeitova
Liští
Lozíbky
Lužánecká
Marie Majerové
Mateří
Milady Horákové
Míčkova
Mlýnské nábřeží
Mostecká
Musilova
nám.28.října
nám. Republiky
Netušilova
Nezvalova
Nouzova
Nováčkova
Obřanská
Olší
Pastrnkova
Písečník
Plachtova
Plíže
Plynárenská
Pod Hády
Podzimní
Ponávka
Proškovo nám.
Přadlácká
Příční
Příkop
Radlas
Rázusova
Rovinka
Řádky
Říční
Sady
sady Osvobození = Koliště
Seifertova
Sekaninova
Selská
Schodová
Skryjova
Slaměníkova
Slezákova
Soudní
Spolková
Sportovní nábřeží
Soběšická
Stará
Studená
Světlá
Svitavská
Svitavské nábřeží
Šalounova
Šámalova
Španielova
Špitálka (lichá do 11)
Švábenského
Švestková
Těsná
Tkalcovská
Tomáškova
Tomkovo nám.
Traubova
Trávníčkova
Třebízského
Újezdy
Vaníčkova
Valcha
Valchařská
Vlhká (od č. 4 a 5)
Vranovská
Vrbí
Vrchlického sad
Vřesová
Vyhlídka
Výpustky
Zábrdovická
Zázmolí
Zimní
Zlatníky
Zubatého

Pečovatelská služba Brno-sever

Pečovatelská služba Brno-sever sídlí na ulici Rotalova 13 v Husovicích a poskytuje dva druhy služeb: 

1. pečovatelskou službu (terénní a ambulantní): bližší informace zde
2. odlehčovací služby (pobytovou): bližší informace zde

Kde nás najdete?

mapa pecovatelska

Úřední hodiny (vedoucí, sociální pracovníci):

Pondělí: 6:30-15:00, 12:00-12:30 polední přestávka

Úterý: 6:30-15:00, 12:00-12:30 polední přestávka

Středa: 6:30-15:00, 12:00-12:30 polední přestávka

Čtvrtek: 6:30-15:00, 12:00-12:30 polední přestávka

Pátek: 6:30-15:00, 12:00-12:30 polední přestávka

Úřední hodiny (ekonomka):

Pondělí: 8:00-10:00, 14:00-16:00, 12:00-12:30 polední přestávka

Úterý: 8:00-10:00, 14:00-16:00, 12:00-12:30 polední přestávka

Středa: 8:00-10:00, 14:00-16:00, 12:00-12:30 polední přestávka

Po domluvě je možný i jiný termín.